Кошик 0 Список порівняння 0 Список бажань 0 Account
Меню
Увага! Замовлення, оформлені у вихідні / святкові дні, будуть оброблені і відправлені в перші робочі дні!
м. Київ, провулок Ізяславський, 52
Телефони: +38 (093) 362-70-09
ПН-ПТ 9:00-18:00
Телефони: +38 (093) 362-70-09

Доставка

Наш інтернет-магазин надає товари надійної і високої якості, а також якісні і безпечні послуги з доставки придбаної продукції. Перевага нашого сервісу в тому, що кожен клієнт може вибрати для себе зручний спосіб, яким він може отримати куплений товар. 

Переваги і основні способи здійснення доставки:

    Сучасне життя проходить в настільки прискореному і навантаженому темпі, що іноді навіть немає часу і сил на походи в магазини, прогулянки і так далі. Власне, з цією метою і були розроблені сучасні інтернет-магазини для більшого комфорту жителів великих міст. З іншого боку, інтернет-магазини були створені і для жителів передмістя (сіл і селищ) для замовлення товарів, які в їх місцевості вкрай рідко знайти в потрібному асортименті.
    Наш інтернет-магазин враховує усі особливості географії нашої країни, враховує особисті побажання клієнтів, а також орієнтується на норми і стандарти по доставці товарів європейських країн. Тому ми розробили декілька позицій, по яких ви зможете отримати замовлену продукцію:

•    послуга доставки здійснюється як по місту Київ, так і по всій території Київської області;
•    можливість замовити доставку в будь-який регіон України, доставка товарів здійснюється за допомогою сервісів Нова Пошта, Justin, УкрПошта;
•    також будь-який клієнт може забрати свій товар з точок самовивезення нашого інтернет-магазину.

Акцентуємо вашу увагу, що кожен з трьох видів доставки припускає наявність у клієнта документу, що підтверджує особу (кращий варіант - паспорт). Паспорт вам необхідно буде показати кур'єрові при доставці по Києву або Київській області, надати у відділенні Нової Пошти, Justin, УкрПошта, а також при самовивезенні товару підтвердити особу нашим менеджерам. 

Доставка від нашого інтернет-магазину - комфортні умови за якісну послугу

Варто також відмітити, що:

•    доставка по Києву при замовленні від 1000 гривень здійснюється безкоштовно;
•    послуги з доставки товарів по Київській області розраховуються в залежності від відстані: 1 кілометр - 4 грн;
•    ціна на доставку за допомогою сервісів Нова Пошта, Justin, УкрПошта, визначається тарифами самого сервісу.

Наш інтернет-магазин надає послугу доставки товарів з найнадійнішими гарантіями того, що ви отримаєте свій товар від виробника у цілому і збереженому вигляді.