Кошик 0 Список порівняння 0 Список бажань 0 Account
Меню
Увага! У зв'язку з військовими діями в Україні, наш інтернет-магазин тимчасово припинив свою діяльність! Вибачте за незручність! Незабаром відновимо продаж!
м. Київ, провулок Ізяславський, 52
Телефони: +38 (093) 362-70-09
ПН-ПТ 9:00-18:00
Телефони: +38 (093) 362-70-09

МОНТАЖ

Монтаж світильників і натяжних стель в Києві

Купуючи натяжну стелю або світильник в нашому інтернет-магазині, ви не лише отримуєте якісну продукцію, але і можливість недорого її встановити силами наших досвідчених монтажників. Зручно, чи не так?

Монтаж натяжних стель - ефективний і надійний спосіб облаштувати приміщення. Процес не займе багато часу і не створить дискомфорт для мешканців квартири або приватного будинку. Широка гама кольорів, матеріалів і фактур натяжного полотна дасть можливість ідеально вписати в класичний або сучасний дизайн приміщення. Однією з основних переваг глянцевих або матових полотен є простота в установці. Під час роботи не виділяється багато пилу, сміття, а чистове прибирання після завершення монтажу лягає на плечі наших працівників. Час для монтажу залежить від наступних факторів

1. Габаритів і геометрії приміщення.

2. Наявність вбудовуваних інженерних комунікацій.

3. Складнощі виступів, кутів і альковів.

4. Системи освітлення (кількість і тип світильників).

5. Стельової конструкції (одно-или багаторівнева стеля).

В середньому процес монтажу стелі стандартної конструкції в приміщенні до 20 кв. м. займе не більше 6 годин. На установку одного додаткового світильника ще треба передбачити 15-30 хвилин. У квартирах з високими стелями монтажні роботи займуть на декілька годин більше. На установку багаторівневих стельових конструкцій в приміщеннях аналогічних розмірів передбачається від 10 до 12 годин.

Монтаж натяжних стель є відносно простим процесом, але тут є багато нюансів і підводних каменів, які можуть врахувати тільки наші фахівці.

Установка освітлення залежить від типу і класифікації світильника: вбудовувані, стельові, настінні. Розрізняють люстри, торшери, рефлектори, підвіси, бра, світлодіодна стрічка. До кожного типу світильника пред'являються особливі вимоги до експлуатації і монтажу.

Звичайний світильник складається з арматури, патрона під лампу і живлячої проводки. Окремі моделі оснащуються додатковими пристроями, наприклад, світловідбивачами, рассіювачами світла, регуляторами положення лампи і так далі

Швидкість і ціна монтажу залежить від типу світильника і їх кількості. Для замовлення послуги зв'яжіться з менеджерами по телефонах, вказаними в розділі контакти.