Кошик 0 Список порівняння 0 Список бажань 0 Account
Меню
Увага! У зв'язку з військовими діями в Україні, наш інтернет-магазин тимчасово припинив свою діяльність! Вибачте за незручність! Незабаром відновимо продаж!
м. Київ, провулок Ізяславський, 52
Телефони: +38 (093) 362-70-09
ПН-ПТ 9:00-18:00
Телефони: +38 (093) 362-70-09

Оплата

    Пропонуючи різного виду послуги і товари, ми прагнемо піклуватися про кожного нашого клієнта. У ситуаціях, коли виходу, здавалося б, немає, наша команда намагається зробити усе необхідне, щоб кожен клієнт почував себе в надійних руках. Такий підхід стосується, передусім, механізмів оплати товарів, які ми розробляємо з глибокими знаннями сучасних напрямів і тенденцій в цій області.
    Замовляючи в нашому магазині недешевий інтер'єрний товар, клієнт піклується, передусім, про те, щоб його засоби прибули за призначенням і в максимально швидкі терміни. Оплату товарів ми намагаємося організувати на вищому рівні.

Основні способи і особливості оплати товарів:

    Кожен онлайн-сервіс з продажу товарів на сьогоднішній день повинен дотримуватися основних принципів сучасних торгових інтернет-точок і максимально концентруватися на можливостях комфорту і безпеки клієнта. Специфіка товарів саме нашого інтернет-магазину з продажу люстр, натяжних стель та інших інтер'єрних атрибутів повинна відповідати усім принципам зручної і безпечної оплати. 
Серед запропонованих способів, якими можна оплатити необхідний товар, наш інтернет-магазин надає наступні можливості:

•    оплата шляхом банківського переказу (перевага віддається перекладам за допомогою послуг Приват Банку);
•    кожен клієнт може здійснити оплату при отриманні товару на Новій Пошті за допомогою накладеного на посилку платежу;
•    також ми пропонуємо покупцям сплатити товар відразу ж за фактом його доставки нашому кур'єрові.

Комфортні умови оплати від нашого інтернет-магазину: безпека і зручність.

    Як ви встигли помітити, наш сервіс з продажу товарів кімнатного інтер'єру пропонує широкий спектр можливостей для оплати. 
Перевага оплати за допомогою банківської карти буде комфортною для тих клієнтів, що роблять більшість покупок безготівковим розрахунком і не тримають при собі солідні готівкові суми. Для тих, хто переживає за надходження безготівкових засобів, післяплата при доставці товару на Нову Пошту буде максимально зручною і безпечною. Також і можливість оплати за фактом доставки безпосередньо через нашого кур'єра: це надає великі гарантії і почуття комфорту і безпеки.
Ми піклуємося про кожного нашого покупця, тому завжди намагаємося пропонувати альтернативні варіанти і механізми співпраці.